Novinky na jihu Čech

08. října 2009

VŠERS vstupuje do sedmého akademického roku s novým tříletým bakalářským studijním oborem Management a marketing služeb, nabízený vedle oborů Regionální studia a Bezpečnostně právní činnost ve veřejné správě. Aktuální informace jsou na www.vsers.cz.

Pomaturitní studium angličtiny

29. června 2009

Metropolitní univerzita Praha nabízí maturantům od akademického roku 2009/10 jednoleté denní pomaturitní studium angličtiny. Jedná se o intenzivní dvousemestrální kurzy, které studentům umožní získat velmi dobrou znalost anglického jazyka.

VŠ pro realitní makléře

31. března 2009

V České republice existuje řada vysokých škol, dosud se však žádná z nich nespecializovala na realitní makléře. V září 2008 však byla otevřena první soukromá vysoká škola pro realitní makléře, Vysoká škola realitní – Institut Franka Dysona v Brně.

Kvalita soukromého vzdělání

15. ledna 2009

Někteří lidé často srovnávají kvalitu poskytovaného vzdělání na soukromých a veřejných vysokých školách. Pokud se podíváme blíže zjistíme, že to jsou většinou právě zaměstnanci a studenti té které školy svádějící spolu těmito diskuzemi konkurenční boj. Pojďme se tedy objektivně podívat jak to doopravdy je.

Srovnání studentských bankovních kont

11. října 2008

České bankovní domy ze všech stran kritizované za výši poplatků, které vyžadují za běžný provoz bankovního účtu si zaslouží alespoň jedno uznání. Pokud studujete vysokou, popřípadě střední školu máte možnost si u nich zařídit studentská konta, která nabízejí nesrovnatelně nižší výši poplatků za cokoliv. Podívejme se na aktuální srovnání nabízených studentských kont.

Jak bydlí studenti vysoké školy

21. srpna 2008

Pokud studujete vysokou školu blízko svého bydliště máte vyhráno. Plná lednice, pokoj a další věci, na které jste si během let zvykli Vám zůstanou. Ale co dělat pokud jste se rozhodli osamostatnit a studovat v cizím městě? Bydlení mimo domov má své výhody i nevýhody, to první však po čase zvysoka převáží to druhé.

1        2