Právní administrativa v podnikatelské sféře

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 49400 Kč Čeština Studium v tomto oboru v rámci bakalářského programu Bankovnictví bylo na BIVŠ zahájeno v akademickém roce 2002/2003. Studijní obor je orientován na okruh uchazečů o studium z oblasti podnikatelské sféry různých sektorů i orgánů a institucí veřejného sektoru. Je zaměřen na přípravu pracovníků, vykonávajících odborné a řídící funkce v institucionálně širokém spektru aplikace práva.

specializace Marketing lázeňských služeb

prezenční Bc. 3 roky 36000 Kč Čeština Absolventi VOŠ mají možnost zkráceného studia (min. 1,5 roku).

Anglofonní studia - bakalářské studium

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 55000 Kč Čeština Zaměření studia Obor Anglofonní studia je koncipován jako interdisciplinární bakalářský studijní program, jehož absolventi se stanou odborníky na oblast zemí anglofonního světa, budou schopni na základě poznání historických, sociálně ekonomických a kulturních souvislostí jevy analyzovat, vyhodnocovat, formulovat problémy a navrhovat jejich řešení.

Informační technologie a management (IT)

prezenční, kombinovaná Ing/Mgr 2 roky 53000 Kč Čeština Navazující magisterský studijní program svým tematickým strukturováním a cílením na potřeby praxe garantuje připravenost absolventů k odborně a manažersky náročné práci v bankách, pojišťovnách a ostatních institucích finančního trhu, ve firmách (zejména ve finančních a právních útvarech), stejně jako v orgánech a institucích veřejných financí a dalších oblastech veřejného sektoru.

Management ICT projektů

prezenční, kombinovaná, individuální plán Bc. 3 roky 60000 Kč Čeština Studijní obor Management ICT projektů je zaměřen na výchovu odborníků schopných řídit projekty informačních a komunikačních technologií (ICT). Výuka v českém nebo anglickém jazyce. Výuka v prezenčním studiu probíhá v pracovní dny, zpravidla pondělí až čtvrtek. Unicorn College nově získala akreditaci na kombinovanou formu studia, která je určena zejména uchazečům, kteří chtěji studovat při svém zaměstnání. Výuka probíhá zpravidla v pátek odpoledně a v sobotu přibližně 1x za 14 dní. Na konci semestru probíhá ještě týdenní soustředění. Pro mimořádně nadané studenty máme připravenu i individuální formu studia. Pro bližší informace o této formě nás kontaktujte.

Informační technologie

prezenční, kombinovaná, individuální plán Bc. 3 roky 60000 Kč Čeština Studijní obor Informační technologie je zaměřen na výchovu odborníků schopných navrhovat, vytvářet a provozovat informační systémy. Výuka v českém nebo anglickém jazyce. Výuka v prezenčním studiu probíhá v pracovní dny, zpravidla pondělí až čtvrtek. Unicorn College nově získala akreditaci na kombinovanou formu studia, která je určena zejména uchazečům, kteří chtěji studovat při svém zaměstnání. Výuka probíhá zpravidla v pátek odpoledně a v sobotu přibližně 1x za 14 dní. Na konci semestru probíhá ještě týdenní soustředění. Pro mimořádně nadané studenty máme připravenu i individuální formu studia. Pro bližší informace o této formě nás kontaktujte.
    1        2        3        4        5        6        7        8        9        10        11        12