Sportovní a volnočasový pedagog

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 58000 Kč Čeština Absolventi mají možnost uplatnit se jako odborní pracovníci v DDM, stanicích mladých turistů či techniků, ve školních družinách, školních klubech, v DD, DM, v kulturních a osvětových institucích pro dospělé, při mezinárodních výměnných akcích mladých lidí, v letních táborech dětí a rekreačních zařízeních pro dospělé, ve školách při nemocnicích, mateřských školách, v charitativních zařízeních, ústavech sociální péče, humanitárních zařízeních pro přistěhovalce, ve společenských organizacích, v zařízeních cestovního ruchu, v lázeňských střediscích nebo jako konzultanti v odborech a referátech zabývajících se otázkami volného času, kultury i tělesné výchovy na úrovni správy státu a obcí.

Management dopravních služeb

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 52 Kč Čeština Cílem bakalářského studijního oboru Management dopravních služeb, jehož výuka byla zahájena v akademickém roce 2008/2009, je připravit absolventy pro výkon manažerských funkcí v podnicích zajišťujících dopravní služby, v cestovních kancelářích, hotelových řetězcích, ale také ve státní a veřejné správě v oblasti dopravy a souvisejících služeb.

Mgr. Humanities

prezenční Ing/Mgr 2 roky 138000 Kč Angličtina

Globální podnikání a finanční řízení podniku - magisterské

prezenční, kombinovaná Ing/Mgr 2 roky 47000 Kč Čeština Absolvent oboru Globální podnikání a finanční řízení má znalosti, vědomosti a dovednosti z oblasti mezinárodního zdanění, mezinárodních účetních standardů a nákladového účetnictví, osvojí si základní metody, postupy a způsoby hodnocení efektivnosti a výběru variant v oblasti provozního financování, finanční analýzy podniku a controllingu.

Management a marketing

prezenční Bc. 3 roky 28490 Kč Čeština Cílem studia studijního oboru je osvojit si teoretické a praktické dovednosti, znalosti v oblastech managementu, marketingu, účetnictví a daní, práva, ekonomiky, informatiky a personalistiky a specifických předmětů, které se týkají zejména specializace ve stavebnictví, strojírenství a elektrotechnice, a to již od prvního semestru studia.

Pojišťovnictví

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 49400 Kč Čeština Studijní obor Pojišťovnictví je zaměřen především na vzdělávání pracovníků pojišťoven, pracovníků bank, zodpovědných za nabídku bankopojištění a pojistných produktů, pracovníků finančního sektoru, makléřských společností, pojišťovacích zprostředkovatelů, samostatných likvidátorů pojistných událostí a jejich seznámení s novými poznatky, metodami a formami práce. Jeho cílem je příprava kvalifikovaných odborníků, kteří si osvojili konkrétní znalosti a dovednosti potřebné pro zajištění odborných činností v pojišťovnictví a finanční sféře. Toto studium je vhodné i pro pracovníky jiných (nefinančních) oblastí, které s výše jmenovanými institucemi spolupracují.
    4        5        6        7        8        9        10        11        12        13        14        15        16        17        18