Veřejná správa - bakalářské

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 51000 Kč Čeština Cílem oboru je připravit posluchače na úspěšnou profesní činnost ve veřejné správě. Základ studia tvoří vědomosti právní, ekonomické a společensko-vědní, a to především politologie, sociologie a psychologie. Nedílnou součástí studia jsou manažerské a komunikační dovednosti. Obsah studijního oboru je koncipován s ohledem na aktuálnost a řešení praktických problémů. Souhrn předmětů představuje praktické dovednosti i ucelenou znalost celé oblasti veřejné správy. V závěru studia si student volí ze studijních směrů Veřejná správa v ČR, Veřejná správa v EU a Politický management.

Mgr. Humanities

prezenční Ing/Mgr 2 roky 138000 Kč Angličtina

Regionální studia

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 42120 Kč Čeština Cílem bakalářského studijního programu je připravit absolventy k výkonu povolání, v jehož rámci budou řešit standardní i nestandardní úkoly v oblasti státní správy a samosprávy na nižší až středně vysoké řídící úrovni. Předností absolventů bude, že jejich příprava není zaměřena na úzký okruh činnosti pouze jednoho oboru. Příprava vychází z kombinace poznatků požadovaných z hlediska jejich uplatnění v praxi.

Marketing

prezenční Bc. 3 roky 38000 Kč Čeština Absolventi VOŠ mají možnost zkráceného studia (min. 1,5 roku)

Právní administrativa v podnikatelské sféře

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 49400 Kč Čeština Studium v tomto oboru v rámci bakalářského programu Bankovnictví bylo na BIVŠ zahájeno v akademickém roce 2002/2003. Studijní obor je orientován na okruh uchazečů o studium z oblasti podnikatelské sféry různých sektorů i orgánů a institucí veřejného sektoru. Je zaměřen na přípravu pracovníků, vykonávajících odborné a řídící funkce v institucionálně širokém spektru aplikace práva.

Speciální pedagogika - učitelství - magisterské studium

prezenční, kombinovaná Ing/Mgr 2 roky 50000 Kč Čeština Do studia se mohou hlásit všichni uchazeči, kteří absolvovali bakalářské studium speciální pedagogiky. Zájemci z jiných společenskovědních oborů mohou absolvovat nejprve program CŽV, kterým získají speciálně pedagogickou kvalifikaci. Základním cílem studijního oboru je připravit fundované odborníky pro uplatnění v učitelské praxi na 1. stupni škol pro mládež se specifickými vzdělávacími potřebami a na 1. stupni základních škol.
    1        2        3        4        5        6        7        8        9        10        11