Speciální pedagogika - magisterské studium

prezenční, kombinovaná Ing/Mgr 2 roky 50000 Kč Čeština Základním cílem studijního oboru je připravit fundované odborníky pro široké uplatnění ve výchovné , diagnostické , poradenské a řídící práci ve speciálně pedagogických zařízeních.

Bc. Business Administration

prezenční Bc. 3 roky 120000 Kč Angličtina

Podniková ekonomika a management

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 30000 Kč Čeština Z hlediska rozvoje regionu je cílem tohoto studijního oboru přispět ke zlepšení situace v kvalifikaci pracovníků na středním stupni řízení podnikové sféry a podpořit rozvoj malého a středního podnikání. Důraz je kladen zejména na organizační, projektovou a procesní stránku řízení a vnější komunikaci podniku s okolím. Absolventi k takto pojatému výstupu vzdělání budou vybaveni odpovídajícími vědomostmi, dovednostmi i návyky. Výuka ve studijním oboru bude podporovat i v tomto směru žádoucí vlastnosti osobnosti absolventů.

Účetnictví a finanční řízení podniku

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 32000 Kč Čeština Tento studijní obor je organizován ve spolupráci s Institutem svazu účetních Praha, a.s. - garantem a provozovatelem systému certifikace účetních. Díky této spolupráci SVŠE Znojmo se stala jedinou školou v České republice, jejíž úspěšní studenti získají nejen bakalářský diplom, ale budou moci požádat o uznání všech relevantních zkoušek pro získání certifikátu "Bilanční účetní". Ten vychází z Mezinárodních vzdělávacích standardů pro účetní profesi. Certifikátem "Bilanční účetní" se dnes v celé ČR může prokazovat necelých tisíc lidí. Bilanční účetní je přitom vstupenkou k plnohodnotnému uplatnění v nadnárodních společnostech působících na našem území, ale i v celé Evropské unii.

Management firem - magisterské studium

prezenční, kombinovaná Ing/Mgr 2 roky 45000 Kč Čeština Profil absolventa vychází z metodologicky i předmětově komplexního pojetí studijního oboru, kdy uplatňovaná kombinace výukových metod ve spojení se specifiky cílových skupin studentů umožňují dosažení širokého spektra výstupních znalostí a dovedností absolventa oboru.

Globální podnikání a finanční řízení podniku - magisterské

prezenční, kombinovaná Ing/Mgr 2 roky 47000 Kč Čeština Absolvent oboru Globální podnikání a finanční řízení má znalosti, vědomosti a dovednosti z oblasti mezinárodního zdanění, mezinárodních účetních standardů a nákladového účetnictví, osvojí si základní metody, postupy a způsoby hodnocení efektivnosti a výběru variant v oblasti provozního financování, finanční analýzy podniku a controllingu.
    13        14        15        16        17        18        19        20        21        22        23        24        25        26        27