Metropolitní univerzita Praha, o.p.s.

Dubečská 900/10, 100 31 Praha 10 - Strašnice +420 274 815 044 info@mup.cz

Směřujeme k tomu, abychom se stali akademickým centrem pro oblast Mezinárodních vztahů a evropských studií a pro společenské vědy vůbec.

Kvalita soukromého vzdělání

15. ledna 2009

Někteří lidé často srovnávají kvalitu poskytovaného vzdělání na soukromých a veřejných vysokých školách. Pokud se podíváme blíže zjistíme, že to jsou většinou právě zaměstnanci a studenti té které školy svádějící spolu těmito diskuzemi konkurenční boj. Pojďme se tedy objektivně podívat jak to doopravdy je.

Evropský polytechnický institut, s. r. o.

Osvobození 699, 68604 Kunovice +420 572 548 035 epi@edukomplex.cz

Evropský polytechnický institut, s. r. o. je 1. soukromou vysokou školou na Moravě. Od 28. 6. 1999 má EPI, s. r. o. právo poskytovat vysokoškolské vzdělání garantované českým státem a právo udělovat titul bakalář (Bc.).

VŠ pro realitní makléře

31. března 2009

V České republice existuje řada vysokých škol, dosud se však žádná z nich nespecializovala na realitní makléře. V září 2008 však byla otevřena první soukromá vysoká škola pro realitní makléře, Vysoká škola realitní – Institut Franka Dysona v Brně.

CEVRO Institut, o.p.s.

Jungmannova 28/17, 110 00 Praha 1, Nové Město + 420 221 506 706 olga.karnikova@vsci.cz

CEVRO Institut je soukromá vysoká škola neuniverzitního typu, zaměřená na studium společenskovědních disciplin s praktickým využitím v oblasti veřejného života.

Srovnání studentských bankovních kont

11. října 2008

České bankovní domy ze všech stran kritizované za výši poplatků, které vyžadují za běžný provoz bankovního účtu si zaslouží alespoň jedno uznání. Pokud studujete vysokou, popřípadě střední školu máte možnost si u nich zařídit studentská konta, která nabízejí nesrovnatelně nižší výši poplatků za cokoliv. Podívejme se na aktuální srovnání nabízených studentských kont.