VŠ cestovního ruchu a teritoriálních studií v Praze, spol. s r.o.

Ortenovo nám. 34/1275, 170 00 Praha 7 - Holešovice +420 266 312 307 sekretariat@vscrts.cz

Základním cílem studijního programu VŠCRTR je připravit kvalifikovaného odborníka se znalostí specificky komerčně praktické komunikace, hospodářského, politického a kulturního života v cestovním ruchu.

Nedostal/a jsem se na vysokou, co teď

14. června 2008

Nesplnit podmínky přijetí na některou z vysokých škol může být pro někoho zklamáním. Avšak nemusíte si kvůli tomu sypat popel na hlavu a zbytečně se podceňovat. Podle statistik takto skončí každý třetí uchazeč o studium vysoké školy. Není to proto, že by snad plná třetina studentů přijímací řízení nezvládla. Většinou bohužel rozhodují čistě kapacitní důvody.

Vysoká škola aplikovaného práva, s.r.o.

Chomutovická 1443, 149 00 Praha 11 +420 272 931 435 studijni@vsap.cz

Vysoká škola aplikovaného práva získala státní souhlas k působení jako soukromá vysoká škola k výuce bakalářského studijního programu Právní specializace.

Jak bydlí studenti vysoké školy

21. srpna 2008

Pokud studujete vysokou školu blízko svého bydliště máte vyhráno. Plná lednice, pokoj a další věci, na které jste si během let zvykli Vám zůstanou. Ale co dělat pokud jste se rozhodli osamostatnit a studovat v cizím městě? Bydlení mimo domov má své výhody i nevýhody, to první však po čase zvysoka převáží to druhé.

NEWTON College, a. s.

tř. Generála Píky 7, 613 00 Brno +420 545 124 614 info@newtoncollege.cz

Posláním vysoké školy NEWTON College je vychovávat absolventy se znalostmi, technikami a dovednostmi nezbytnými pro úspěšný výkon manažerské praxe v současném globalizujícím se světě.

VŠ pro realitní makléře

31. března 2009

V České republice existuje řada vysokých škol, dosud se však žádná z nich nespecializovala na realitní makléře. V září 2008 však byla otevřena první soukromá vysoká škola pro realitní makléře, Vysoká škola realitní – Institut Franka Dysona v Brně.