Academia Rerum Civilium - Vysoká škola politických a společenských věd, s.r.o.

Ovčárecká 312, 280 02 Kolín V +420 321 734 725 studijni@vspsv.cz

Academia Rerum Civilium - Vysoká škola politických a společenských věd, s.r.o. se sídlem v Kolíně je první českou vysokou školou se specializací na politické vědy a zároveň jedinou českou nezávislou vysokou školou nabízející studium politologie.

Jak bydlí studenti vysoké školy

21. srpna 2008

Pokud studujete vysokou školu blízko svého bydliště máte vyhráno. Plná lednice, pokoj a další věci, na které jste si během let zvykli Vám zůstanou. Ale co dělat pokud jste se rozhodli osamostatnit a studovat v cizím městě? Bydlení mimo domov má své výhody i nevýhody, to první však po čase zvysoka převáží to druhé.

Vysoká škola aplikovaného práva, s.r.o.

Chomutovická 1443, 149 00 Praha 11 +420 272 931 435 studijni@vsap.cz

Vysoká škola aplikovaného práva získala státní souhlas k působení jako soukromá vysoká škola k výuce bakalářského studijního programu Právní specializace.

VŠ pro realitní makléře

31. března 2009

V České republice existuje řada vysokých škol, dosud se však žádná z nich nespecializovala na realitní makléře. V září 2008 však byla otevřena první soukromá vysoká škola pro realitní makléře, Vysoká škola realitní – Institut Franka Dysona v Brně.

Prague College - School of IT & Computing

Polská 10, Praha 2 - Vinohray 222 722 544 - 5

School of IT & Computing

Srovnání studentských bankovních kont

11. října 2008

České bankovní domy ze všech stran kritizované za výši poplatků, které vyžadují za běžný provoz bankovního účtu si zaslouží alespoň jedno uznání. Pokud studujete vysokou, popřípadě střední školu máte možnost si u nich zařídit studentská konta, která nabízejí nesrovnatelně nižší výši poplatků za cokoliv. Podívejme se na aktuální srovnání nabízených studentských kont.