Vysoká škola Karla Engliše v Brně, a. s.

Šujanovo nám. 1, 60200 Brno +420 543 254 856 sekretariat@vske.cz

Ambicí VŠKE je připravit své absolventy pro praktické uplatnění v tom nejširším slova smyslu, tedy jak pro uplatnění praxi, tak pro další studium.

Kvalita soukromého vzdělání

15. ledna 2009

Někteří lidé často srovnávají kvalitu poskytovaného vzdělání na soukromých a veřejných vysokých školách. Pokud se podíváme blíže zjistíme, že to jsou většinou právě zaměstnanci a studenti té které školy svádějící spolu těmito diskuzemi konkurenční boj. Pojďme se tedy objektivně podívat jak to doopravdy je.

Unicorn College s.r.o.

V Kapslovně 2767/2, 130 00 Praha 3 +420 271 097 111 info@unicorncollege.cz

Soukromá vysoká škola, která nabízí vysoce kvalitní bakalářské vzdělání v oboru informačních a komunikačních technologií, ekonomie a managementu.

Novinky na jihu Čech

08. října 2009

VŠERS vstupuje do sedmého akademického roku s novým tříletým bakalářským studijním oborem Management a marketing služeb, nabízený vedle oborů Regionální studia a Bezpečnostně právní činnost ve veřejné správě. Aktuální informace jsou na www.vsers.cz.

Evropský polytechnický institut, s. r. o.

Osvobození 699, 68604 Kunovice +420 572 548 035 epi@edukomplex.cz

Evropský polytechnický institut, s. r. o. je 1. soukromou vysokou školou na Moravě. Od 28. 6. 1999 má EPI, s. r. o. právo poskytovat vysokoškolské vzdělání garantované českým státem a právo udělovat titul bakalář (Bc.).

Srovnání studentských bankovních kont

11. října 2008

České bankovní domy ze všech stran kritizované za výši poplatků, které vyžadují za běžný provoz bankovního účtu si zaslouží alespoň jedno uznání. Pokud studujete vysokou, popřípadě střední školu máte možnost si u nich zařídit studentská konta, která nabízejí nesrovnatelně nižší výši poplatků za cokoliv. Podívejme se na aktuální srovnání nabízených studentských kont.