Moravská vysoká škola Olomouc, o.p.s.

Jeremenkova 1142/42, 772 00 Olomouc - Hodolany +420 587 332 311 mvso@mvso.cz

Moravská vysoká škola Olomouc si klade za cíl poskytnout absolventům teoretické znalosti a praktické dovednosti, které mohou být využity jak v podnikatelské sféře, tak i ve veřejné a státní správě.

Kvalita soukromého vzdělání

15. ledna 2009

Někteří lidé často srovnávají kvalitu poskytovaného vzdělání na soukromých a veřejných vysokých školách. Pokud se podíváme blíže zjistíme, že to jsou většinou právě zaměstnanci a studenti té které školy svádějící spolu těmito diskuzemi konkurenční boj. Pojďme se tedy objektivně podívat jak to doopravdy je.

Evropský polytechnický institut, s. r. o.

Osvobození 699, 68604 Kunovice +420 572 548 035 epi@edukomplex.cz

Evropský polytechnický institut, s. r. o. je 1. soukromou vysokou školou na Moravě. Od 28. 6. 1999 má EPI, s. r. o. právo poskytovat vysokoškolské vzdělání garantované českým státem a právo udělovat titul bakalář (Bc.).

Pomaturitní studium angličtiny

29. června 2009

Metropolitní univerzita Praha nabízí maturantům od akademického roku 2009/10 jednoleté denní pomaturitní studium angličtiny. Jedná se o intenzivní dvousemestrální kurzy, které studentům umožní získat velmi dobrou znalost anglického jazyka.

Pražská vysoká škola psychosociálních studií, s.r.o.

Hekrova 805, 149 00 Praha 4 - Háje +420 267 913 634 viap@viap.cz

Škola má dva studijní programy. Bakalářský a navazující magisterský program Sociální politika a sociální práce a bakalářský program Psychologie. Vychovává sociální pracovníky a psychology specializované na mezilidskou komunikaci.

Novinky na jihu Čech

08. října 2009

VŠERS vstupuje do sedmého akademického roku s novým tříletým bakalářským studijním oborem Management a marketing služeb, nabízený vedle oborů Regionální studia a Bezpečnostně právní činnost ve veřejné správě. Aktuální informace jsou na www.vsers.cz.