Literární akademie (Soukromá vysoká škola Josefa Škvoreckého)

Na Pankráci 54, 14000 Praha 4 +420 272 773 045 lit-akad@lit-akad.cz

Literární akademie (Soukromá vysoká škola Josefa Škvoreckého), s. r. o. je vysokou uměleckou školou zaměřenou na humanitní programy.

VŠ pro realitní makléře

31. března 2009

V České republice existuje řada vysokých škol, dosud se však žádná z nich nespecializovala na realitní makléře. V září 2008 však byla otevřena první soukromá vysoká škola pro realitní makléře, Vysoká škola realitní – Institut Franka Dysona v Brně.

ŠKODA AUTO, a. s. Vysoká škola

Tř. Václava Klementa 869, 29360 Mladá Boleslav 326 823 040 info@is.savs.cz

Škoda Auto Vysoká škola byla založena v roce 2000 jako první a dosud jediná firemní vysoká škola v České republice. V rámci bakalářského studijního programu poskytuje vzdělání v oborech Podniková ekonomika a management obchodu, Podniková ekonomika a management provozu a Podniková ekonomika a finanční management v prezenční i kombinované formě. V rámci navazujícího magisterského studijního programu lze v prezenční i kombinované formě studovat obory: Globální podnikání a finanční řízení podniku, Globální podnikání a marketing, Podniková ekonomika a management provozu a Globální podnikání a právo.

Proč studovat vysokou školu

25. dubna 2008

Dostudovali jste střední školu a nevíte co dál? Máte jít po dále studovat nebo nastoupit do práce? Takovou otázku, si každoročně položí stovky a tisíce studentů střední školy, kterým se blíží maturita. V následujícím článku naleznete největší výhody studia vysoké školy, které by Vám měly pomoci v tomto nelehkém rozhodování.

Vysoká škola Karlovy Vary, o. p. s.

T. G. Masaryka 3, 36001 Karlovy Vary +420 353 301 011/12 studijni@vskv.cz

Cílem bakalářského studijního programu této vysoké školy je vychovávat odborníky pro konkrétní administrativně-právní profese, pro něž je orientace v právním řádu a schopnost aplikace konkrétních segmentů veřejného nebo soukromé

Nedostal/a jsem se na vysokou, co teď

14. června 2008

Nesplnit podmínky přijetí na některou z vysokých škol může být pro někoho zklamáním. Avšak nemusíte si kvůli tomu sypat popel na hlavu a zbytečně se podceňovat. Podle statistik takto skončí každý třetí uchazeč o studium vysoké školy. Není to proto, že by snad plná třetina studentů přijímací řízení nezvládla. Většinou bohužel rozhodují čistě kapacitní důvody.