Vysoká škola hotelová v Praze, s. r. o.

Svídnická 506, 181 0 Praha 8 +420 283 101 111 info@vsh.cz

Soukromá vysoká škola s více než dvěma tisíci studenty. Vznikla ve druhé polovině r. 1999 jako první specializovaná vysoká škola zaměřená na oblast hotelnictví, gastronomie a cestovního ruchu v ČR.

Novinky na jihu Čech

08. října 2009

VŠERS vstupuje do sedmého akademického roku s novým tříletým bakalářským studijním oborem Management a marketing služeb, nabízený vedle oborů Regionální studia a Bezpečnostně právní činnost ve veřejné správě. Aktuální informace jsou na www.vsers.cz.

AKADEMIE STING, o.p.s.

Stromovka 1, 637 00 Brno +420 541 221 801 akademie@sting.cz

Akademie poskytuje vzdělávání ve dvou ekonomických tříletých bakalářských studijních programech a od akademického roku 2006/2007 i v navazujícím dvouletém magisterském studijním programu.

Kvalita soukromého vzdělání

15. ledna 2009

Někteří lidé často srovnávají kvalitu poskytovaného vzdělání na soukromých a veřejných vysokých školách. Pokud se podíváme blíže zjistíme, že to jsou většinou právě zaměstnanci a studenti té které školy svádějící spolu těmito diskuzemi konkurenční boj. Pojďme se tedy objektivně podívat jak to doopravdy je.

Rašínova vysoká škola, s.r.o.

RAŠÍNOVA VYSOKÁ ŠKOLA s.r.o. Hudcova 78, 612 00 Brno +420 541 632 554 studijni1@ravys.cz

Rašínova vysoká škola poskytuje vzdělání bakalářského a magisterského stupně studia.Mezioborový právně - ekonomický studijní program je zaměřen na řešení krizových jevů zejména ve firmách. Škola má sídlo v budově, ve které je možnost ubytování hotelového typu a stravování v restauraci formou menu.

Pomaturitní studium angličtiny

29. června 2009

Metropolitní univerzita Praha nabízí maturantům od akademického roku 2009/10 jednoleté denní pomaturitní studium angličtiny. Jedná se o intenzivní dvousemestrální kurzy, které studentům umožní získat velmi dobrou znalost anglického jazyka.