NEWTON College, a. s.

tř. Generála Píky 7, 613 00 Brno +420 545 124 614 info@newtoncollege.cz

Posláním vysoké školy NEWTON College je vychovávat absolventy se znalostmi, technikami a dovednostmi nezbytnými pro úspěšný výkon manažerské praxe v současném globalizujícím se světě.

Pomaturitní studium angličtiny

29. června 2009

Metropolitní univerzita Praha nabízí maturantům od akademického roku 2009/10 jednoleté denní pomaturitní studium angličtiny. Jedná se o intenzivní dvousemestrální kurzy, které studentům umožní získat velmi dobrou znalost anglického jazyka.

VYSOKÁ ŠKOLA OBCHODNÍ V PRAZE, o.p.s.

Spálená 14, 110 00 Praha 1 +420 224 056 011 sekretariat@vso-praha.eu

Vysoká škola obchodní v Praze je neuniverzitní vysokou školou s akreditovaným magisterským a bakalářským studijním programem Mezinárodní teritoriální studia.

Srovnání studentských bankovních kont

11. října 2008

České bankovní domy ze všech stran kritizované za výši poplatků, které vyžadují za běžný provoz bankovního účtu si zaslouží alespoň jedno uznání. Pokud studujete vysokou, popřípadě střední školu máte možnost si u nich zařídit studentská konta, která nabízejí nesrovnatelně nižší výši poplatků za cokoliv. Podívejme se na aktuální srovnání nabízených studentských kont.

Vysoká škola ekonomie a managementu, o.p.s.

Nárožní 2600/9a, 15800 Praha 5-Stodůlky +420 841 133 166 info@vsem.cz

Studijní programy se zaměřením na ekonomiku a management (Bc., Ing., MBA). Studium zahajováno třikrát ročně (říjen, leden, duben). Studijní, speciální, sportovní, sociální a ubytovací stipendia.. Programy celoživotního a profesního vzdělávání.

Jak bydlí studenti vysoké školy

21. srpna 2008

Pokud studujete vysokou školu blízko svého bydliště máte vyhráno. Plná lednice, pokoj a další věci, na které jste si během let zvykli Vám zůstanou. Ale co dělat pokud jste se rozhodli osamostatnit a studovat v cizím městě? Bydlení mimo domov má své výhody i nevýhody, to první však po čase zvysoka převáží to druhé.