Vysoká škola logistiky o.p.s.

ul. Palackého 1381/25, 750 02 Přerov I - Město +420 581 259 120 studijni@vslg.cz

Vysoká škola logistiky, o.p.s. si klade za cíl rozšířit nabídku vysokoškolského vzdělávání ve studijním bakalářském programu logistika.

Kvalita soukromého vzdělání

15. ledna 2009

Někteří lidé často srovnávají kvalitu poskytovaného vzdělání na soukromých a veřejných vysokých školách. Pokud se podíváme blíže zjistíme, že to jsou většinou právě zaměstnanci a studenti té které školy svádějící spolu těmito diskuzemi konkurenční boj. Pojďme se tedy objektivně podívat jak to doopravdy je.

Vysoká škola evropských a regionálních studií, o. p. s .

Žižkova 6, 370 01 České Budějovice +420 386 116 811 info@vsers.cz

Škola nabízí 2 bakalářské obory, které připraví studenty k práci ve státní správě a samosprávě.

Srovnání studentských bankovních kont

11. října 2008

České bankovní domy ze všech stran kritizované za výši poplatků, které vyžadují za běžný provoz bankovního účtu si zaslouží alespoň jedno uznání. Pokud studujete vysokou, popřípadě střední školu máte možnost si u nich zařídit studentská konta, která nabízejí nesrovnatelně nižší výši poplatků za cokoliv. Podívejme se na aktuální srovnání nabízených studentských kont.

Vysoká škola Karla Engliše v Brně, a. s.

Šujanovo nám. 1, 60200 Brno +420 543 254 856 sekretariat@vske.cz

Ambicí VŠKE je připravit své absolventy pro praktické uplatnění v tom nejširším slova smyslu, tedy jak pro uplatnění praxi, tak pro další studium.

Nedostal/a jsem se na vysokou, co teď

14. června 2008

Nesplnit podmínky přijetí na některou z vysokých škol může být pro někoho zklamáním. Avšak nemusíte si kvůli tomu sypat popel na hlavu a zbytečně se podceňovat. Podle statistik takto skončí každý třetí uchazeč o studium vysoké školy. Není to proto, že by snad plná třetina studentů přijímací řízení nezvládla. Většinou bohužel rozhodují čistě kapacitní důvody.