ŠKODA AUTO, a. s. Vysoká škola

Tř. Václava Klementa 869, 29360 Mladá Boleslav 326 823 040 info@is.savs.cz

Škoda Auto Vysoká škola byla založena v roce 2000 jako první a dosud jediná firemní vysoká škola v České republice. V rámci bakalářského studijního programu poskytuje vzdělání v oborech Podniková ekonomika a management obchodu, Podniková ekonomika a management provozu a Podniková ekonomika a finanční management v prezenční i kombinované formě. V rámci navazujícího magisterského studijního programu lze v prezenční i kombinované formě studovat obory: Globální podnikání a finanční řízení podniku, Globální podnikání a marketing, Podniková ekonomika a management provozu a Globální podnikání a právo.

Novinky na jihu Čech

08. října 2009

VŠERS vstupuje do sedmého akademického roku s novým tříletým bakalářským studijním oborem Management a marketing služeb, nabízený vedle oborů Regionální studia a Bezpečnostně právní činnost ve veřejné správě. Aktuální informace jsou na www.vsers.cz.

Středočeský vysokoškolský institut, s. r. o. - pobočka Praha

Kytlická 757, 190 00 Praha 9 - Prosek 242 483 841 svipraha@svospraha.cz

Základním cílem studia studijního programu Ekonomika a management je poskytnout absolventům vysokoškolské vzdělání umožňující přímé zapojení do pracovní činnosti ve vystudovaném oboru.

Pomaturitní studium angličtiny

29. června 2009

Metropolitní univerzita Praha nabízí maturantům od akademického roku 2009/10 jednoleté denní pomaturitní studium angličtiny. Jedná se o intenzivní dvousemestrální kurzy, které studentům umožní získat velmi dobrou znalost anglického jazyka.

Vysoká škola cestovního ruchu, hotelnictví a lázeňství, s. r. o.

Senovážné náměstí 23, 11000 Praha 1 +420 224 142 685 info@vscrhl.cz

Založena Národní federací hotelů a restaurací ČR, členem Mezinárodní asociace hotelů a restaurací v Paříži. Škola působí jako soukromá vysoká škola s akreditovaným bakalářským studijním programem Ekonomika a management.

Jak bydlí studenti vysoké školy

21. srpna 2008

Pokud studujete vysokou školu blízko svého bydliště máte vyhráno. Plná lednice, pokoj a další věci, na které jste si během let zvykli Vám zůstanou. Ale co dělat pokud jste se rozhodli osamostatnit a studovat v cizím městě? Bydlení mimo domov má své výhody i nevýhody, to první však po čase zvysoka převáží to druhé.