Web soukromevysokeskoly.cz je prvním portálem v České republice, který kompletně postihuje problematiku českých soukromých vysokých škol. Dle průzkumů se přes 92% zájemců o studium pro školu definitivně rozhodne až po tom, kdy prozkoumá užitečné informace a reference škol na internetu.

JSME SERVEREM S NEJLEPŠÍM UMÍSTĚNÍM V TUZEMSKÝCH VYHLEDÁVAČÍCH, DÍKY TOMU DOKÁŽEME OSLOVIT TISÍCE ZÁJEMCŮ O STUDIUM NA SOUKROMÉ VYSOKÉ ŠKOLE.

Inzerce na soukromevysokeskoly.cz se řídí aktuálním ceníkem reklamy se speciálními akcemi a slevami pro soukromé vzdělávací instituce. Pro možnost objednání inzerce nejprve proveďte registraci, díky které získáte všechny informace a kontakty, které budete potřebovat.

Pro inzerci na portálu soukromé-vysoké-školy.cz se informujte na emailu info@soukrome-vysoke-skoly.cz nebo na telefonu 739 455 790.