Podniková ekonomika - bakalářské studium

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 40000 Kč Čeština V průběhu studia oboru Podniková ekonomika (PPE) student absolvuje deset studijních modulů, každý se třemi povinnými předměty ukončenými písemnou zkouškou. Studijní modul je ukončen seminární prací (vyjma modulu oborové specializace a kvantitativní metody), jejíž vypracování je součástí seminárního bloku (zahrnuje seminární práce za daný akademický rok a předmět Praktické aplikace). Studium je ukončeno státní zkouškou z ekonomie, oborového základu, oborové specializace a obhajobou bakalářské práce.

Mgr. Humanities

prezenční Ing/Mgr 2 roky 138000 Kč Angličtina

Cestovní ruch

prezenční Bc. 3 roky 48000 Kč Čeština Studijní obor Cestovní ruch na naší škole vykazuje oproti jiným školám s tímto oborem jistá specifika. Poskytuje absolventům mnohem širší znalosti problematiky vyplývající z teritoriálních specifik, nabízí rozšířenou jazykovou výuku jdoucí svým rozsahem vysoko nad rámec běžné nabídky a zároveň prohlubuje znalosti a dovednosti z informačních technologií. Tím vytváří pro absolventa konkureční výhodu, kterou uplatní na pracovním trhu v ČR, ale také v zahraničí.

Informační management

prezenční Bc. 3 roky 28490 Kč Čeština Studijní program Ekonomika a management, obor Informační management poskytne uchazečům možnost získání uceleného, profesně orientovaného bakalářského vysokoškolského vzdělání v oblasti řídící činnosti v jeho jednotlivých podobách a komplexním pojetí, v níž je registrována vysoká poptávka praxe směrem k vysokoškolsky vzdělaným, aplikačně orientovaným odborníkům. Svým charakterem daným vhodnou proporcí mezi teoretickou a aplikační složkou, zavedeným kreditním systémem, úzkou vazbou na praxi institucí a podniků regionu a rozvinutou jazykovou výbavou by mělo studium poskytovat dobré možnosti přímého uplatnění absolventů v praxi.

Aplikovaná informatika - magisterské

prezenční, kombinovaná Ing/Mgr 2 roky 55000 Kč Čeština Magisterské studium oboru Aplikovaná informatika navazuje na bakalářský studijní program tohoto oboru. Zatímco bakalářský studijní program je zaměřen zejména na vývoj softwaru (programování), vývoj internetových a databázových aplikací a kvalifikovanou obsluhu serverů a počítačových sítí, je hlavní ambicí magisterského studia připravit studenty na pozice manažerů v IT sektoru. Tomu odpovídá i skladba předmětů, která je na magisterském studiu více orientována na předměty ekonomické, manažerské a právní.

Mgr. International Relations and Diplomacy - part-time study form

prezenční Ing/Mgr 2 roky 0 Kč Angličtina
    20        21        22        23        24        25        26        27        28        29        30        31        32        33        34