Bezpečnostně právní činnost ve veřejné správě

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 42120 Kč Čeština Základním cílem jednooborového studijního programu je poskytnout zájemcům vzdělání neuniverzitního typu, specializované na předměty všeobecného zaměření, právní předměty a bezpečnostní předměty orientované na procesy fungování a rozvoje veřejné správy.

Podnikové informační systémy

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 30000 Kč Čeština Absolvent bude schopen objasnit podstatu problému a navrhnout nebo ověřit realizaci odborných opatření spojených s informatickými službami nebo s rekonstrukcí těchto služeb. Absolvent bude kompetentní ke kontrole nebo koordinaci procesů nezbytných k řízení a k plánování rozvoje informační podpory řízení. Profil absolventa studijního oboru odpovídá evropskému standardu v této oblasti.

Mgr. Public Policy

prezenční Ing/Mgr 2 roky 138000 Kč Angličtina

Bankovní management

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 49400 Kč Čeština Studium v oboru Bankovní management v rámci bakalářského studijního programu Bankovnictví bylo na BIVŠ zahájeno v akademickém roce 1999/2000. Studium je zaměřeno především na teoretickou přípravu studentů k práci ve finančnictví a v dalších oblastech řízení ekonomických procesů na úrovni podniků a národního hospodářství. Vedle toho studium poskytuje poznatky o metodách a postupech práce, které jsou bezprostředně použitelné v aktuálních resp. nově se utvářejících podmínkách pro činnost podnikatelských subjektů a institucí státní správy.

Veřejná správa - bakalářské studium

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 53000 Kč Čeština Studiem tohoto oboru získá absolvent znalosti o veřejné správě, její organizaci a činnosti, o veřejných rozpočtech, včetně základního právního, politologického a ekonomického pojmového aparátu. Součástí studia je také získání znalostí z oboru sociologie a psychologie, potřebné pro pochopení a praktické zvládnutí vztahů mezi subjekty (vykonavateli) veřejné správy a jejími adresáty (problematika dobré správy). Velký důraz je v oboru kladen na zvládnutí teorie a praxe správního procesu, včetně schopnosti prakticky rozhodovat ve veřejné správě, a to zejména na základě znalosti hmotně právní úpravy důležitých oblastí veřejné správy, správního práva a v potřebné míře i oborů soukromého práva.

Aplikované informační technologie

prezenční Bc. 3 roky 28490 Kč Čeština Z navržené kvalifikační připravenosti a míry profesní adaptability vyplývá, že absolvent bude připraven řešit problémy architektury a technického vybavení počítačů a počítačových sítí, programování a správu informačních a databázových systémů institucí a podniků; uplatní se i v oblasti podnikové a školské výchovy.
    1        2        3        4        5        6        7        8