Anglofonní studia - bakalářské studium

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 55000 Kč Čeština Zaměření studia Obor Anglofonní studia je koncipován jako interdisciplinární bakalářský studijní program, jehož absolventi se stanou odborníky na oblast zemí anglofonního světa, budou schopni na základě poznání historických, sociálně ekonomických a kulturních souvislostí jevy analyzovat, vyhodnocovat, formulovat problémy a navrhovat jejich řešení.

Tvůrčí psaní - specializace Literatura faktu - magisterské

prezenční Ing/Mgr 2 roky 50000 Kč Čeština Specializace vychází vstříc zájemcům, kteří své stylistické nadání i orientaci v určité oblasti uplatní ve sféře literatury faktu. Profilovými žánry jsou především cestopis, životopis, deník, dokumentární reportáž a esej. Literatura faktu tak zaujímá a nadále bude vyplňovat prostor mezi populárně naučnou literaturou a publicistikou s přirozenými přesahy na obě strany.

Ekonomie a právo v podnikání - studium Brno

prezenční, individuální plán Bc. 3 roky 40000 Kč Čeština Připravit absolventy k výkonu povolání, při kterých budou řešit standardní i nestandardní manažerské úkoly v malých a středně velkých firmách. Zároveň je studijní plán koncipován tak, aby umožnil uplatnění absolventů i v organizacích veřejné správy. Předností absolventů bude, že jejich příprava není zaměřena na úzký okruh činností pouze jednoho oboru, ale vychází z poznatků požadovaných z hlediska jejich uplatnění v praxi. Jedná se o interdisciplinárně a multidisciplinárně formulovaný bakalářský program, kde kromě základních oblastí ekonomiky a managementu je silně zastoupena výuka práva a informatiky.

Angličtina jako cizí jazyk

prezenční Bc. 3 roky 55000 Kč Čeština Absolventi oboru angličtina jako cizí jazyk budou jako lektoři angličtiny připraveni působit v oblasti celoživotního vzdělávání tak, aby absolventi jejich kursů byli schopni navazovat efektivní společenské, kulturní a pracovní styky s občany jiných zemí.

Veřejná správa a public relations - bakalářské studium

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky Čeština Studenti jsou na začátku studia přijímáni bez rozlišení studovaného oboru a mají jeden semestr společného studia. V průběhu prvního semestru se vědomě rozhodují o volbě oboru a na konci semestru obor volí. Protože studijní obory jsou dosti široké, obsahují ve druhém a třetím roce studia možnost určité profilace oboru. Na oboru Mezinárodní vztahy a diplomacie jde o profilaci buď na mezinárodní vztahy nebo na diplomatické styky a služby. Na oboru Veřejná správa a public relations jde o profilaci buď na veřejnou správu a služby nebo na public relations. Zaměření oborové specializace studenti volí na konci prvního ročníku.

Podniková ekonomika a management

prezenční Bc. 3 roky 36000 Kč Čeština Absolventi VOŠ mají možnost zkráceného studia (min. 1,5 roku).
    17        18        19        20        21        22        23        24        25        26        27        28        29        30        31