Veřejná správa a public relations - bakalářské studium

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky Čeština Studenti jsou na začátku studia přijímáni bez rozlišení studovaného oboru a mají jeden semestr společného studia. V průběhu prvního semestru se vědomě rozhodují o volbě oboru a na konci semestru obor volí. Protože studijní obory jsou dosti široké, obsahují ve druhém a třetím roce studia možnost určité profilace oboru. Na oboru Mezinárodní vztahy a diplomacie jde o profilaci buď na mezinárodní vztahy nebo na diplomatické styky a služby. Na oboru Veřejná správa a public relations jde o profilaci buď na veřejnou správu a služby nebo na public relations. Zaměření oborové specializace studenti volí na konci prvního ročníku.

Informatika - bakalářské studium

prezenční Bc. 3 roky 45000 Kč Čeština

Marketing

prezenční Bc. 3 roky 38000 Kč Čeština Absolventi VOŠ mají možnost zkráceného studia (min. 1,5 roku)

Management a ekonomika ve veřejném sektoru

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 30000 Kč Čeština Cílem oboru je výchova odborně vzdělaných lidí v oblasti státní, veřejné i samosprávní služby. Vznik oboru je reakcí na potřeby existence odborně fundovaných úředníků majících především značné znalosti z oblasti práva a ekonomiky v kontextu s právem a ekonomickými zvyklostmi států Evropské unie. Cílem je rovněž zvýšení ekonomických znalostí a schopností odborné komunikace s podnikatelskou sférou.

Tvůrčí psaní - specializace Literatura faktu - magisterské

prezenční Ing/Mgr 2 roky 50000 Kč Čeština Specializace vychází vstříc zájemcům, kteří své stylistické nadání i orientaci v určité oblasti uplatní ve sféře literatury faktu. Profilovými žánry jsou především cestopis, životopis, deník, dokumentární reportáž a esej. Literatura faktu tak zaujímá a nadále bude vyplňovat prostor mezi populárně naučnou literaturou a publicistikou s přirozenými přesahy na obě strany.

Obraz, střih a zvuk v AV tvorbě

prezenční Bc. 3 roky 60000 Kč Čeština Absolventi se seznámili v dostatečné šíři se všemi klasickými i nově vznikajícími způsoby a technologiemi záznamu a zpracování filmového a televizního obrazu, zvuku ve filmu, televizi (všech formátů a žánrů), v rozhlase a divadle.
    16        17        18        19        20        21        22        23        24        25        26        27        28        29        30