Veřejná správa - bakalářské

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 51000 Kč Čeština Cílem oboru je připravit posluchače na úspěšnou profesní činnost ve veřejné správě. Základ studia tvoří vědomosti právní, ekonomické a společensko-vědní, a to především politologie, sociologie a psychologie. Nedílnou součástí studia jsou manažerské a komunikační dovednosti. Obsah studijního oboru je koncipován s ohledem na aktuálnost a řešení praktických problémů. Souhrn předmětů představuje praktické dovednosti i ucelenou znalost celé oblasti veřejné správy. V závěru studia si student volí ze studijních směrů Veřejná správa v ČR, Veřejná správa v EU a Politický management.

Služby letecké dopravy v cestovním ruchu - bakalářské studium

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 45000 Kč Čeština Studijní obor připravuje kvalifikované odborníky s odpovídající evropskou úrovní vysokoškolského vzdělání v oblasti poskytování služeb v cestovním ruchu, bezprostředně svázaných s nabídkou a realizací letecké dopravy.

Animovaná tvorba

prezenční Bc. 3 roky 60000 Kč Čeština Absolventi se v průběhu studia seznámí se všemi technikami animace, se základy scenáristiky a režie animovaného filmu. Uplatnění najdou ve specializovaných studiích, zabývajících se animovanou tvorbou, jako je např. Studio Bratři v triku, Studio Jiřího Trnky, AniFilm, Anima s.r.o., Via Lucis a dalších obdobných. Dále v agenturách, které se věnují zvláštním filmovým postupům a trikům, v reklamních agenturách, ve vzdělávacích institucích.

Mgr. Quantitative Asset and Risk Management

prezenční Ing/Mgr 2 roky 138000 Kč Čeština

Soudní a notářská administrativní činnost

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 46000 Kč Čeština

Pojišťovnictví

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 49400 Kč Čeština Studijní obor Pojišťovnictví je zaměřen především na vzdělávání pracovníků pojišťoven, pracovníků bank, zodpovědných za nabídku bankopojištění a pojistných produktů, pracovníků finančního sektoru, makléřských společností, pojišťovacích zprostředkovatelů, samostatných likvidátorů pojistných událostí a jejich seznámení s novými poznatky, metodami a formami práce. Jeho cílem je příprava kvalifikovaných odborníků, kteří si osvojili konkrétní znalosti a dovednosti potřebné pro zajištění odborných činností v pojišťovnictví a finanční sféře. Toto studium je vhodné i pro pracovníky jiných (nefinančních) oblastí, které s výše jmenovanými institucemi spolupracují.
    2        3        4        5        6        7        8        9        10        11        12        13        14        15        16