Podniková ekonomika a management - magisterské studium

prezenční, kombinovaná Ing/Mgr 2 roky 40000 Kč Čeština Zaměření studia se dělí do dvou oblastí: Ekonomika a zdaňování Management malých a středních firem

Radiologický asistent

prezenční Bc. 3 roky 56000 Kč Čeština Radiologický asistent - absolventi mají teoretické a praktické znalosti v oborech, které tvoří základ potřebný pro poskytování zdravotní péče v klinických radiologických oborech. Jsou odborníky pro práci v radiodiagnostice, radioterapii a nukleární medicíně. Jsou připraveni pracovat s vyspělou technikou v návaznosti na psychologický přístup za využití znalostí medicínských předmětů. Mají osvojeny základy a techniky specifické ošetřovatelské péče poskytované v souvislosti s radiologickými výkony. Jsou schopni rozpoznat projevy a příznaky změn zdravotního stavu a správně na ně reagovat. Jsou připraveni provádět činnosti související s radiační ochranou pacientů a personálu.

Účetnictví - bakalářské

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 26500 Kč Čeština Studijní obor Účetnictví připravuje studenta na profesi účetního odborníka. Je koncipován tak, aby odpovídal stále rostoucímu významu účetnictví v rámci podniku, národní a mezinárodní ekonomiky a narůstající potřebě další specializace účetnictví jako jedné z nejvýznamnějších technik managementu na všech úrovních, ve všech formách vlastnictví a druzích činnosti.

Podniková ekonomika a management

prezenční Bc. 3 roky 36000 Kč Čeština Absolventi VOŠ mají možnost zkráceného studia (min. 1,5 roku).

Mezinárodní vztahy a evropská studia - doktorské studium

prezenční, kombinovaná doktorské 3 roky 10000 Kč Čeština Zaměření studia Absolvent doktorského studia bude schopen vykonávat kvalitní základní i aplikovaný výzkum v oblasti mezinárodních vztahů a evropské integrace. Důraz bude kladen především na fundované teoretické a metodologické uchopení studované problematiky, tak aby kvalita výstupů absolventů dosahovala úrovně srovnatelné s předními zahraničními univerzitami. Vedle vědecké práce bude absolvent kvalifikován také pro vysokoškolskou pedagogickou činnost. Standardní doba doktorského studia je tři roky.

Globální podnikání a právo - magisterské

prezenční Ing/Mgr 2 roky 78000 Kč Čeština Absolvent oboru Globální podnikání a právo má znalosti, vědomosti a dovednosti z oblasti práva mezinárodního obchodu a evropského práva a podniku, osvojí si základní metody a postupy v oblasti soukromého práva a bude se orientovat v problematice ochrany hospodářské soutěže.
    6        7        8        9        10        11        12        13        14        15        16        17        18        19        20