Politologie a mezinárodní vztahy - bakalářské studium

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 53000 Kč Čeština Studiem oboru Politologie a mezinárodní vztahy získá student základní orientaci v teoreticko-empirických přístupech k předmětu studia – tedy k podstatě, principům a pravidlům formování vnitřní politiky státu na nejrůznějších stupních i jeho působení navenek v interakci s dalšími aktéry mezinárodních vztahů.

Cestovní ruch - bakalářské studium

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 45000 Kč Čeština Po ukončení studia oboru "CESTOVNÍ RUCH" můžete najít pracovní uplatnění v těchto směrech: v řídících a obchodních činnostech jako odborníci, řídící pracovníci CK, touroperátoři, ekonomové v cestovním ruchu i v ostatních institucích a podnicích; pracovníci rezervačních systémů v cestovním ruchu, tzn. leteckých společností a agentur; delegáti v zahraničí dlouhodobě či sezónně působící v zahraničních destinacích; v hotelích jako vedoucí pracovníci a pracovníci na ekonomickém a recepčním úseku; v průvodcovské činnosti jako průvodci a organizátoři doma i v zahraničí; v oblasti památkové péče jako kustodi a průvodci konkrétní oblasti památek a objektů; v oblasti volného času a rekreace, s využitím poznatků psychologie.

Marketing a management

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 32000 Kč Čeština Těžiště výuky je orientováno na osvojení znalostí v oblasti marketingu a managementu, se zaměřením na sféru cestovního ruchu a veřejné správy. Právě v důrazu na marketing a jeho propojení s cestovním ruchem lze spatřovat jedinečnost tohoto studijního oboru. V oblasti příhraničního cestovního ruchu bude mezinárodní spolupráce realizována společně s vybranými zahraničními vysokými školami. Z hlediska uplatnění v praxi budou absolventi tohoto bakalářského studia připraveni nastoupit na místa jak v soukromém podnikatelském sektoru (zejména v oblasti cestovního ruchu), tak i ve veřejné správě.

Management dopravních služeb

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 52 Kč Čeština Cílem bakalářského studijního oboru Management dopravních služeb, jehož výuka byla zahájena v akademickém roce 2008/2009, je připravit absolventy pro výkon manažerských funkcí v podnicích zajišťujících dopravní služby, v cestovních kancelářích, hotelových řetězcích, ale také ve státní a veřejné správě v oblasti dopravy a souvisejících služeb.

Marketingové komunikace

prezenční, kombinovaná Ing/Mgr 2 roky 65 Kč Čeština Absolventi oboru získají znalosti z oblasti řízení mediálních procesů; uplatnění najdou v PR agenturách, managementu hotelových řetězců, kulturních a neziskových organizacích i ve státní správě a samosprávě.

Mezinárodní a regionální vztahy v průmyslovém vlastnictví - magisterské studium

prezenční, kombinovaná Ing/Mgr 2 roky 55000 Kč Čeština Obsah studia Tento magisterský studijní obor poskytne ve své první polovině studujícím hluboké znalosti z mezinárodních vztahů, evropských ekonomických informací evropského soudního systému, teorie mezinárodních vztahů, antimonopolního práva a práv z duševního vlastnictví a mezinárodních ekonomických vztahů. Další část studia je zaměřena na průmyslové vlastnictví v návaznosti na hluboké znalosti teorie mezinárodních vztahů. Prohloubí zejména poznatky z oblasti antimonopolního práva, nekalé soutěže, oceňování práv k duševnímu vlastnictví, obchodních závazkových vztahů, internetového a počítačového práva, reklamního práva, komunitární známkové a vzorové ochrany a zahrnuje i nejnovější poznatky z oblasti průmyslově právních informací. Tento magisterský studijní obor zahrnuje i výuku odborné angličtiny.
    6        7        8        9        10        11        12        13        14        15        16        17        18        19        20